آموزش تصویری ساخت انواع خمیر اسلایم در خانه

اگر میخواهيد با قيف و ماسوره روی كاغذ روغنی طرح زده و با شيوه ترنسفر یا برگردان كار كنيد يا اينكه مستقيما يك الگوی بیرنگ را روی كيك ايجاد كنيد، بايد خيلی بيشتر روی حرارت نگه داريد تا ژله بریلوی شما حسابی سفت و غلیظ شود. در ادامه طرز تهیه ژله بریلوی خانگی و طرز کار با ژله بریلو آماده را با تمامی نکات به شما ارائه خواهیم داد؛ همراه ما باشید. دسر شکلاتی آماده است اما اگر دسر دو لایه می خواهید، برای لایه ی دوم که در واقع دسر وانیلی شما است، شیر را به همراه شکر و گلاب ۲ دقیقه روی گاز قرار دهید تا شکر آب شود. آب آلوئه ورا با مواد مغذی غنی است.نوشیدن آن، یک راه عالی برای اطمینان از عدم کمبود آن ویتامین ها و مواد معدنی مهم مانند ویتامین B، C، E و اسید فولیک است. خوردن ژل آلوئه ورا قوای جنسی را تقویت می کند و اسپرم سازی را افزایش می دهد. مشابه این همراهی را میتوان بین صورتهایی از تناسب اندام و ارزیابی آن بر پایۀ جذابیت جنسی دید که آن را ازلحاظ تناسب اندام بهمنزلۀ معیار سلامتی جسمانی متمایز میکند. از ترکیب ژل الوورا و لیمو میتوان برای از بین بردن لکههای ناشی از افزایش سن و روشن کردن پوست استفاده کرد.

توانایی ژل آلوورا برای افزایش تولید سلولهای پوستی و مبارزه با التهاب و خارش پوست و از بین بردن لکههای پوستی بسیار قابل توجه است. که خواص بسیار زیادی دارد. از مهمترین خواص ژل آلوورا میتوان به آبرسانی (ژل آلوورا دارای 99% آب است) آن اشاره کرد به همین علت ژل گیاه آلوورا برای درمان سوزش و التهابات پوستی مانند اگزما و آکنه و انواع سوختگی بسیار مناسب است. بدن با pH اسیدی بستر پرورش برای بیماری است.این فضایی است که بیماری در آن رشد می کند.به قلیایی نگه داشتن بدن خود با خوردن و نوشیدن غذاهای قلیایی و نوشیدنیهایی مانند آب آلوئه ورا کمک کنید.گیاه آلوئه ورا یک گونه گیاهی شاداب از جنس آلوئه است.این گیاه به طور گسترده ای در آب و هوای گرمسیری رشد می کند و برای قرن ها به عنوان گیاه دارویی مورد استفاده قرار گرفته است.آب آلوئه ورا یک مایع غلیظ و ضخیم است که از گوشت برگ گیاه آلوئه ورا ساخته شده است.

در اینجا نه دلیل برای نوشیدن آب آلوئه ورا، بدون رنگ و افزودنی های آنتراکینون آورده شده است. نوشیدن آب آلوئه ورا ممکن است هنگام حمله سوزش سر دل به شما کمک کند. آلوئه ورا گیاهی است که بیشتر در مناطق گرمسیری و خشک پرورش می یابد . این گیاه پر خاصیت(آلوئه ورا) برای بسته شدن زخمهای روی پوست نیز بسیار، بسیار مفید است. چگونگی تهیه آلوئه ورا کاردشواری نیست . ژل آلوئه ورا یا ژل آلوورا از جمله گیاهانی است که خواص بسیاری، بخصوص برای پوست و مو، دارد. آلوئه ورا گیاهی شبیه کاکتوس است و به آبیاری روزانه نیاز ندارد. بسیاری از افراد که گیاه آلوئه ورا را در منزل نگهداری می کنند ، به جز بهره بردن از زیبایی این گیاه بی درد سر و ساده از برگ های آن برای زیبایی پوست خود استفاده می کنند. محققان نتیجه گرفته اند که عوارض جانبی ناشی از نوشیدنی آب آلوئه ورا ناشی از حضور آنتراکینون که به عنوان ملین است. مقدار آب دهی به این گیاه باید طوری باشد که آب از زهکش گلدان خارج نشود و اگر آب در زیر گلدانی جمع شد سریع آن را تخلیه کنید زیرا آب اضافه سبب فاسد شدن ریشه می شود.این گیاه در زمستان به آب کمتری احتیاج دارد و به خواب می رود وبهتر است مقدار آبیاری آن در زمستان ماهی یک دفعه باشد.

عموما دلیلی برای نگرانی در استفاده از ژل آلوورا وجود ندارد، اما این ژل در برخی افراد باعث بروز حساسیت میشود بنابراین حتما قبل از استفاده، مقداری از آن را بر روی قسمتی از پوست خود تست کنید. برخی فکر می کنند ژلاتین یک نوع افزودنی است درحالی که ژلاتین خودش نوعی ماده غذایی است و در دسته افزودنی ها قرار نمی گیرد. از کود رقیق (آبکی) و یا از نوع نیمه قوی(10-40-10) برای پرورش آلوئه ورا استفاده کنید.چنانچه، خاک ،حاصلخیز نیست،باید کود نیمه قوی را در هر ماه یکبار از ابتدای فصل بهار تا آخر تابستان،به گیاه داد.کودهای ارگانیک و یا کودهای گرم را برای گیاهان کاشته شده در محیط بیرون،می توان استفاده کرد. اما این نوع از ژيل ها به راحتی شسته نمی شوند و اگر مدت زمان زیادی در ناحیه مورد نظر بمانند ممکن است موجب تحریک و آلرژی شوند. طبق تحقیقات به عمل آمده دانشمندان و پژوهشگران گیاه آلوئه ورا در درمان بیماری پارکینسون یا (باد لقوه) مؤثر است و علاوه بر آن سبب تحریک و افزایش ماهیچه ها می شود. این روغن به خودی خود خواص بسیاری برای پوست خواهد داشت.یکی از گیاهان رایجی که در آپارتمان و منزل نگهداری می شود آلوئه ورا می باشد که علاوه بر زیبایی بخشیدن به خانه ، خواص درمانی فراوانی نیز دارد .

دیدگاهتان را بنویسید