به این سبک تعلق دارند

پیرسینگ ابرو در واقع ، سوراخ کردن جایی در قسمت بالا و پایین ابرو است . از آن جایی که این محصول دارای آلیاژی ارزان قیمت است بنابراین برای داشتن آن لازم به پرداخت هزینه زیاد نیست. نقاش معروف و زبردست لئوناردو داوینچی بیان کرده است که بینی از قویترین و برجستهترین ویژگیهای صورت انسان است و این را کسانی که بینی خود را سوراخ میکنند میدانند. عفونت ها یا باکتریهایی که گاه می توانند منجر به درگیری وسیعی در اطراف محل سوراخ شدگی شوند و ممکن است فرد دچار تب و لرز شده و حتی الامکان تهدید حیات هم در شرایط عفونت های شدید و وسیع وجود دارد که از علایم آن عفونت موضعی، تورم، قرمزی، ترشحات چربی، درد زیاد و همان طور که گفته شد تب و لرزهای شدید است.

به همین جهت هم مدت بیشتری طول میکشد که خوب شود و هم ممکن است مدت بیشتری باعث ناراحتی و درد شما شود. در آرایشگاه ها و مکان های غیر بهداشتی ممکن است تفنگ های گوش را جهت پیرسینگ دستگاه تناسلی استفاده کنند این امر سبب عوارض زیادی می شود که اشخاص باید به این موضوع دقت ویژه ای داشته باشند . در این روش پزشک از پوست پشت سر یا بالای گوش شما نواری از پوست را برداشت میکند. در گذشته وقتی از کاشت مو حرف میزدیم، همه بلافاصله به یاد زخمهای نواری پشت سر میافتادند.

کاشت مو، تحولی عظیم در حوزه درمان کم پشتی مو است و با عملی شدن ایده کاشت مو در سال 1959 و ورود این تکنولوژی به جامعه پزشکی، بسیاری از مشکلات و دغدغههای مربوط به ریزش مو و کم پشت بودن آن برطرف شده است. در دهه ۱۹۷۰، سوراخکاری اندام جنسی جای خود را در جامعه تغییردهندگان بدن در شهر لس آنجلس و توسط افرادی چون جیم وارد و دوگ مالوی، باز کرد. برای همین هر کدام در جای خودشان میتوانند عملکرد فوقالعادهای داشته باشند. بهتر است برای این کار به پزشک مراجعه کنید.

در نتیجه موارد بالا بهتر است برای تعیین هزینه کاشت مو برای شما با کلینیک زیبایی آنیل تماس گرفته و ضمن مشخص شدن هزینه کاشت مو برای شخص شما، بهترین روش کاشت مو و مناسبترین روش را نیز توسط پزشک متخصص این حوزه مشخص کنید. کلینیک زیبایی آنیل ارائه دهنده انواع روشهای کاشت موی سر یا کادری مجرب و متخصص است و مطابق با نیاز شما بهترین روش کاشت موی سر را به بهترین نحو برای شما انجام خواهد داد. برای انجام این عمل باید طول پرسینگ طلا به گونهای باشد که به انتهای سوراخ برسد.

روشهای FIT و سپس FUE جایگزین روش ابتدایی شدند که در آنها توسط بی حسی موضعی گرافت های مو به صورت گروهی یا تکی برداشته میشود و نیازی به انجام بخیه در ناحیه اهدا کننده نیست. کلینیک ایران FIT بابت انجام کاشت مو بدون ترشیدن سر، هیچ هزینهی اضافی از شما دریافت نخواهد کرد. در این روش کاشت مو ، متخصصان ، فولیکول های مو را از هر ناحیه ای از بدن برداشته و سپس در سر پیوند می زنند. مزیت دیگر روش کاشت FUT در بهترین مرکز پیوند مو در تهران این است که تقریبا بدون درد است.

کل مراحل کاشت مو به روش FUT در یک روز انجام میشود. بسیار مهم است این است که به دلیل ممنوع بودن در آرایشگاهها، چون در مکانهایی بیمجوز انجام میشوند معلوم نیست ابزار لازم از کجا تهیه میشود. همچنین درصد خطای ناشی از ابزار جراحی کمتر میشود. در افراد غیر سیگاری، حدود ۹۵-۹۸ درصد کل گرافت های پیوندی رشد خواهند کرد. پرطرفدارترین پیرسینگ ابرو ، مدل دوتایی یا دوبل است که به صورت دوتایی در کنار هم در امتداد انتهای ابرو قرار می گیرد ، اما برخی از افراد حتی کل ابروی خود را نیز ممکن است سوراخ کنند .

بنابراین دکتری به عنوان بهترین دکتر کاشت مو در تهران انتخاب می شود که به صورت حرفه ای و پیشرفته در این زمینه فعالیت داشته باشد و تمام مراجعه کنندگان او از نتایج پیوند مو سر خود راضی باشند. زخمهای سایر روشهای کاشت مو مثل FIT، SUT یا MicroFIT به شکل سوراخهایی با قطر کمتر از یک میلیمتر هستند. با ابداع روش FIT و روشهای جدیدتر مثل SUT و Micro FIT طرفداران این روش کمتر شدند ولی هنوز هم به عنوان یکی از موثرترین روشهای کاشت مو در دنیا شناخته میشود.

یکسری از علائم مثل قرمزی، تورم، درد، سوزش و خونریزی ممکن است تا چند روز بعد از سوراخ کردن بینی وجود داشته­باشد. پیرسینگ واژن ممکن است به نظر شما غیرواقعی باشد ولی در صورت بارداری، سوراخ کردن عضوی از بدن میتواند خطرات زیادی برای جنین به همراه داشته باشد. به نظر میرسد که این روش همچنان در حال آزمایش است و نمیتوان درباره نتایج آن به صورت قطعی صحبت کرد. به یاد داشته باشید که به هیچ وجه در اولین شستشو از مواد شوینده استفاده نکنید و شستشو را تنها با آب انجام دهید. تا زمانی که علت اصلی و چگونگی ریزش مو در خانم ها کشف نشده، نمیتوان هیچگونه اقدام درمانی برای آنها انجام داد چرا که این امکان وجود دارد که پس از کاشت مو، دوباره دچار ریزش مو شوند همچنین بسیاری از زنانی که دارای الگوی ریزش موی منتشر هستند، داوطلبان خوبی برای پیوند مو نمیباشند.

4- لازم بذکر است سوپر کاشت کلینیک رنسانس هیچگونه ارتباطی با روش های سیفر و سایر روش ها ندارد و تقریبا تمامی معایب و عوارض روش های دیگر کاشت مو مانند FITوFUT و SAFER که جراحی، درد و خونریزی و بسیاری از عوارض متعدد دیگر که شاهده انها بوده ایم در این روش شاهد نمی باشیم و تمامی ان موارد بطوره کامل برطرف شده است. کاشت مو با استفاده از روشهای پیشین به جلسات متعدد و طولانیتری نیاز داشت. افرادی که از ریزش مو با الگوی نامشخص، ریزش موی سکهای (آلوپسی آرهآتا) یا ریزش مو به علت بیماریهای زمینهای و درمان نشده رنج میبرند، در انتخاب روش کاشت مو محدودیتهای زیادی دارند.

پیرسینگ واژن یکی از جراحی های می باشد که می توان در کمترین زمان ممکن و به شکل سرپایی انجام داد ، قبل از انجام پیرسینگ نیاز است نکاتی رعایت شود که در ذیل به آنها اشاره می کنیم . مثلاً در روش FUT برداشت به شکل نواری انجام میشود و در روش FIT فولیکولها را به شکل واحدی استخراج میکنیم. با توجه به موارد فوق، توصیه میکنیم قبل از کاشت مو به یک متخصص پوست و مو مراجعه کرده و علت ریزش مو را مشخص کنید. اشخاصی که سابقه بیماری دیابت ، بیماری های انعقادی ، ناراحتی دریچه قلب و بیماری های خونی هستند قبل از انجام پیرسینگ باید با پزشک متخصص مشورت نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید