روایت خواندنی دختران کرهای از ایران – خبرگزاری مهر

روند پیوسته و روبهرشد تولید و مصرف پنیر موزارلا و پیتزا تا دهه اول قرن ۲۱ میلادی در ایالات متحده آمریکا ادامه داشتهاست. در سده نوزدهم استثمار مردم توسط اشراف شدت گرفت. اگرچه در بعضی از مناطق کره جنوبی لهجههای مختلفی از این زبان وجود دارد ولی کرهای معیار که بر پایه زبان مردم سئول است تقریبا برای تمام مردم در این کشور قابل فهم است. البته این امر بیدلیل نیست و میتوان گفت که آنها سریالهای خوب و درخشانی را در میان آثار خود بر جای گذاشتند. برای غربیها تقریبا یک مقصد مسافرتی جدید محسوب میشود که خیلی سریع، محبوب شده است. پنیر پیتزا، به منظور داشتن کیفیت بهینه در قهوهای شدن، آب شدن، کشش و محتوای چربی و رطوبت، فرآوری میشود. فرودگاه بینالمللی اینچئون در باختر سئول بزرگترین فرودگاه کره است. فرودگاه بینالمللی گیمهی در پوسان ارتباط مستقیم دارد با کشورهای کامبوج، چین، گوآم، ژاپن، هنگکنگ، لائوس، مالزی، فیلیپین، روسیه، تایوان، تایلند و ویتنام. ـ تقریباً 6 ساعت بعد، مخلوط ما تبدیل به یک ماست شل و قابل خوردن شده است؛ به شرطی که دمای مخلوط در تمام این مدت، دقیقا 43 درجه سانتی گراد باشد. برای ترش شدن ماست، دمای شیر برای مخلوط شدن با ماست باید از میزانی که گفتیم بیشتر باشد.

دوغ علاوه بر مزایای تغذیهای، حاوی باکتریهای مفیدی است که اثرات زیادی بر سلامت دستگاه گوارش دارند. چون پنیر از شیر ساخته می شود، برخی افراد ممکن است به پنیر نیز آلرژی داشته باشند.در نتیجه پنیر شامل خاطرات روزانه و راحتی است که فواید مختلفی برای سلامتی و زیبایی دارد ؛ علاوه بر این، شما می توانید پنیر را به هر شکلی که دوست دارید بخورید، چه به عنوان مسلک شک و یا آب شده در پیتزا. این شبه جزیرهٔ کوهستانی از غرب در کنار دریای زرد و از شرق در مجاورت دریای ژاپن (دریای شرق) قرار دارد. کُرهٔ شمالی با نام رسمی جمهوری دموکراتیک خلق کره (جمهوری دموکراتیک کره)، کشوری در بخش شمالی شبهجزیره کره در شرق آسیا است. جوچه در سال ۱۹۷۲ در قانون اساسی جدید کره شمالی، ایدئولوژی رسمی دولتی اعلام شد و هرگونه اشارهای به واژههای خارجی مارکسیسم-لنینیسم و کمونیسم از قانون اساسی کره شمالی حذف شد اما همچنان نشان کمونیستی داس و چکش در کنار قلموی مرکب (یا همان قلم خوشنویسی در شرق دور) بر روی تسلیحات نظامی یا آثار جوچه مانند یادبود تأسیس حزب کارگری در پیونگیانگ به عنوان کمونیسم وطنی حفظ شدهاست. سئول که نزد مردم به «معجزه در کنار رود هان» خوانده میشود، یکی از کلانشهرهای اقتصاد جهان است.

کره جنوبی را میتوان به ۴ منطقهٔ کلی تقسیم نمود: منطقهٔ شرقی که دارای رشته کوههای مرتفع و ساحل مسطح است، منطقهٔ غربی با ساحل سطح و وسیع که حوزهٔ آبگیر رودخانهها است و دارای تپههای دوار میباشد، منطقهٔ جنوب غربی با کوهها و درهها و منطقهٔ شمال شرقی که حوزهٔ وسیع رودخانهٔ Nok dong است. استان Jeju تقریباً در ۱۰۰ کیلومتری جنوب ساحل کره قرار دارد که بزرگترین جزیرهٔ این کشور میباشد و که مساحت آن ۸۴۵/۱کیلومتر مربع است. مشهورترین نوشیدنی الکلی در این کشور سوجو است که از برنج حاصل می شود و بسیار نوشیدنی قوی است. بعد از اینکه پنیر پارمسان را لای یک لایه کاغذ وکسدار مخصوص مواد غذایی قرار دادید، باید دور آن یک لایه فویل آلومینیومی ضخیم بپیچید، به نحوی که کاملا همه جای آن را بپوشاند. همین ترکیبات از آن یک مادهی غذایی دوستدار سلامت استخوانها ساخته است. جمعیت کرهٔ شمالی بیش از ۲۵٫۷ میلیون نفر و زبان رسمی آن کرهای است. کره شمالی روابط تنشآمیزی با برخی کشورهای منطقهای خود و جهان غرب دارد و برنامههای موشکی و هستهای کره شمالی مناقشهبرانگیز بودهاست. پایتخت آن سئول نام دارد. املاح موجود در آن زیاد بوده و در عوض، میزان چربی آن با میزان چربی شیری که ماست از آن تهیه شده برابر می باشد.

این دوغ پس از تولید و بسته بندی حداقل ۲۴ ساعت در دمای محیط (بالاتر از ۲۰ درجه سانتیگراد) قرار میگیرد تا اسیدیته و گاز طبیعی به میزان مناسب در آن ایجاد شود. دمای شیر و همچنین شرایط محیط برای تهیه ماست بسیار حائز اهمیت است. همچنین فرستادن کارگر به کشورهای مختلف و تصاحب دستمزد آنها به عنوان مثال نود و هشت دلار از صد دلار نیز راهی برای درآمدزایی حزب است. شیر حاصل از دام های مختلف از نظر میزان چربی و کیفیت با هم تفاوت دارند از این رو توصیه می شود برای تهیه سرشیر درجه حتماً شیر گوسفند یا گاومیش خریداری کنید. ژاپن و کره جنوبی با هم توافق کردهاند که در میان سفرهای ریلی از قایق فری استفاده کنند. کشور فرانسه که در جهان به عنوان پیشگام صنعت تولید پنیر شناخته می شود، از سال ها قبل توانسته با بهره گیری از خواص برخی از قارچ ها، این محصول را با طعم ها و عطرهای متفاوتی تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید