روش انجام و نکات مهم بهداشتی

این روش مشابه روش FIT است با این تفاوت که در روش FUT نیازی به تراشیدن موی سر نیست و کار با استفاده از تجهیزات بسیار تخصصی انجام میگیرد به همین علت دقت و ظرافت کار بسیار بیشتر است. زمانی که قصد انجام سراخ کردن بینی دارید، دقت کنید که جنس مطمئن و خوبی را خریداری نمایید تا هیچ گونه مشکلی برایتان پیش نیاید. برایتان مکانی آرام را برگزیدهایم و پلی میان خود و شما شدهایـم تا در کلینیـک تخصـصی ما زیبایی و جوانی را تجربه کنید.

به علاوه، خواص ضدعفونی کنندگی چای سبز میتواند بسیاری از مشکلات مربوط به موهایتان را حل کند. سوراخ کردن بینی و یا به اصطلاح پیرسینگ بینی (Nose Piercing)، یکی از راه های آرایش ظاهر است که سالهاست به یکی از ترندهای پرطرفدار در بین جوانان تبدیل شده. محلهای شایع و پرطرفدار پیرسینگ گوشههای لب و وسط لب پایین است. بهترین حالت این است که بانک مو از نواحی پشت سر انتخاب شود چرا که در این بخش از سر فولیکول های مو بسیار مقاوم ترند و به دلایل هورمونی ریزش آنها بسیار کم است.

کاشت مو به روش SUT : جدیدترین و بهترین شیوه کاشت مو است که در این شیوه از ابزار ها و تجهیزات مدرنی برای کاشت استفاده می شود و استفاده از این تجهیزات باعث می شود تا فولیکول های مو در زمان برداشت دچار کمترین آسیب شوند و همچنین با استفاده از این ابزار ها مدت زمان لازم برای انجام کاشت کاهش پیدا می کند که در این صورت بیمار شرایط بهتری را خواهد داشت. پس در نتیجه تعداد موهایی که برای کاشت در ناحیه طاس سر فرد قابل برداشت است محدود است حداکثر مویی در یک جلسه بر طبق روش FUT قابل برداشت است چهار تا پنج هزار تار مو و در یک جلسه به روش FIT بسته به کیفیت پوست و موی شخص پنج تا شش هزار تار مومی باشند .

مثلا در روشهای FIT و FUT علاوه بر خون­ریزی در زمان عمل جراحی، گاهی طولانی شدن زمان نقاهت دردسرساز است. در زمان عمل کاشت مو چه استفاده ای از آن می شود؟ پس از کاشت طبیعی موی سر به این روش، تا دو هفته انجام ورزش سنگین توصیه نمیشود و شستشوی مو نیز باید کاملا نرم و آرام صورت بگیرد. روش­های کاشت مو شامل دو نوع جراحی و بدون جراحی است؛ امروز با پیشرفت فناوری و وجود دستگاه­های پیشرفته، روش­های بدون جراحی با عوارض کمتر و اثرگذاری بیشتر از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

در هفت روز اول به هنگام خواب سر خود را بالاتر از حد معمول از بدن خود قرار دهید. اگر تمامی عوامل رعایت شود و مراجعان در کلینیک معتبر با پزشک­های حاذق کاشت مو را انجام دهند، درصد رضایت­مندی و موفقیت تا ۹۵ درصد افزایش پیدا میکند. سابقا از روش هایی مانند کاشت مو FIT و FUT در بسیاری از کشورهای جهان انجام می شد که عمدتا استخراج موها با دست و توسط تکنیسین ها صورت می گرفت و به این دلیل روش های نسبتا ارزانی بودند اما معایب این تکنیک ها طبیعتا آنقدر بود که موجب شد این تکنیک ها به مرور زمان از رده خارج شدند و امروزه با استفاده از روش کاشت مو Sut و نتایج ماندگار آن و از طرف دیگر مزایای فراوان این تکنیک جدید کاشت مو در مقایسه با تکنیک های قدیمی، همه موجب افزایش محبوبیت و استفاده از این روش در جهان شده است.

افزایش ریزش مو به دلایل گوناگون و جستجوی راه حل برای داشتن موهای پرپشت، بازار کاشت موی طبیعی سر و.. اما خوشبختانه با وجود روش جدید کاشت مو SUT دیگر این مشکلات برطرف شده و این تکنیک با داشتن حداقل عوارض و معایب کاشت مو تبدیل به موثرترین روش در این زمینه شده. تجهیزات مدرن و امکانات مناسب، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، پزشکان و متخصصان زبردست، پیگیری مجدد از مراجعه بعد از جراحی کاشت مو از جمله ویژگی­های یک کلینیک خوب به شمار می­رود؛ خوب است بدانید که تمامی این خدمات در کلینیک صدف به همراه اتاق عملهای vip و مجهز انجام می­شود.

این نوع از پیرسینگ باید در قسمت سطحی صورت انجام گیرد. نتایج عمل ماندگار و عالی بوده و این روش امروزه در بهترین کیلینک های کاشت مو در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از دو روش FIT یا FUT را برای انجام عمل کاشت مو سر شما انتخاب می کند. قبل از اقدام به تمیز کردن محل مورد نظر، ابتدا دستان خود را شسته، سپس با استفاده از یک گاز استریل تمیز که درون محلول سرم نمکی خیسانده شده است، روزانه دو مرتبه محل مورد نظر را تمیز نمایید.

این کلینیک که در شهرهای بزرگ دیگر هم شعبه دارد در شهر تهران یکی از بهترین مراکز کاشت مو را با درجه رضایت بالای کاربران تاسیس کرده است. با این کار شما هیچ دردی را در طول کاشت مو احساس نخواهید کرد. نحوه انجام پیرسینگ بینی در خانه همانند پیرسینگ لب کاری ساده و تنها نیازمند کمی خلاقیت است.برای ساخت پیرسینگ دماغ فیک می توان با استفاده از سیم، حلقه هایی با اندازه دلخواه را ایجاد کرد.

در این مورد نمیتوان از رینگ یا حلقه استفاده کرد، زیرا فاصلهی سوراخ از لبهی بینی زیاد است و باید حلقهی بسیار بزرگی استفاده کرد. قرار دادن حلقه روی لب به طوری که یک طرف شکاف داخل دهان و روی لثه و طرف دیگر آن روی لب قرار گیرد7. این کار نباید بر روی غضروف میانی انجام شود، زیرا ناحیه سپتوم نسبت به پره بینی حساس تر بوده و درد بسیاری دارد. هزینه تقریبی کاشت مو در کلینیک خانه سفید با توجه به تجربه بالای جراحان و متخصصین پوست و مو کلینیک نسبت به سایر مراکز معتبر کاشت مو منصفانه تر می باشد.

به سایر روش های جایگذاری مو ماندگاری آن نسبت به سایر روش ها میباشد. بهترين مو برای کاشت درمناطق طاس سر، موی ناحيه مشخصی ازپشت و اطراف سرمی باشد. در واقع کاشت مو با بیمه یکی از خدمات متمایز کاشت مو در کلینیک صدف است. به نقل از سایت aad بالا رفتن سن، زایمان، استرس، تغذیه، انواع آلودگی و … در زمان تمییز کردن محل سوراخ شده، به یاد داشته باشید که باید قسمت زیرین پیرسینگ را نیز تمیز کنید تا هیچگونه کثیفی در آن قسمت باقی نماند و موجب التهاب و عفونت نگردد.

به مرکز پیرسینگ مراجعه کنید و مجددا بینی را سوراخ کنید. ممکن است دکتر از شما بخواهد تا به مدت یک یا دو روز بانداژی را بر روی ناحیه تحت درمان ببندید. در دو هفتهی اول پس از عمل، پوست سر خود را در معرض نور مستقیم و طولانی خورشید قرار ندهید. اکثر افراد پس از ۶ الی ۹ ماه ۶۰% رشد موی جدید خواهند داشت. باعث بهبود روند رشد موهای کاشته شده می شود. این عمل باعث میشود زخمها بهبود یابند و طول دوره درمان کاهش یابد و در نهایت علایم عمل جراحی تا حد قابل توجهی کاهش خواهند یافت.

دیدگاهتان را بنویسید