عجیب ترین آئین های مذهبی هند +عکس

این عمل آنها بر پایه اعتقادشان استوار است که مارها در این جشن مقدس هیچ کس را نمی گزند! گاو برای تمامی هندو ها مقدس به شمار می آید. تفاوت جالیکاتو با بازی ماتادور اسپانیایی در این است که ماتادور های هندی بدون سلاح وارد میدان میشوند و گاو نیز کشته نمیشود. این مراسم در ایالت های آسام و ماهاراشترا صورت می گیرد که در آن، جمعیت بسیار زیادی جمع می شوند تا به پاس بارش باران، از خدای باران خود دو حیوان را به ازدواج با یکدیگر در آورند.

سپس گاو های خود را تزئین می کنند و بر روی زمین میخوابند تا از روی آنها رد شود. برخی از زنانی که این ناحیه را «سوراخ کرده اند» می گویند: به رسیدن اولین حالت ارگاسم آنها کمک می کند. در قرون وسطی، زنان پاهای خود را در زیر دامن های بلند می پوشاندند. در زمان باستان چینی ها اعتقاد داشتند کسانی که ناخن های بسیار بلندی دارند، بسیار ثروتمند و متمول هستند و به کار کردن نیازی ندارند (با این ناخن ها به هیچ عنوان نمی توان کار کرد). این کار همچنین این مزیت را داشت که ترک ها، زنانی که تتو داشتند را برای خدمت به حرامسرا نمی برند.

سوراخ کردن گوش یا پیرسینگ گوش (ear piercing) یکی از آن ترندهای مد است که هرگز از مد نمی افتد. در پاره ای از اوقات سوراخ کردن عضوی از بدن می تواند باعث پارگی یا قطع شدگی عصب آن عضو شود که با درد غیرقابل وصفی همراه است. این فستیوال بزرگ در نوامبر هر سال به مدت پنج روز برگزار می شود، حدود پنجاه هزار شتر به همراه صاحبانشان در آن شرکت می کنند که همگی را تزئین کرده و به فروش می رسند. در گذشته این باور وجود داشت که اگر مردی موهای یک زن را ببیند، باید با او ازدواج کند.

با این وجود پیرسینگ ابرو قدمت و تاریخچهی کمتری نسبت به انواع دیگر پیرسینگ دارد. این مراسم که به گفته کشیش عبادتگاه دواگاراتو بیش از یکصد سال قدمت دارد هر ساله به مناسبت یادبود کشته شدن یکی از الهه های هند باستان برگزار می شود که در آن مردم بسیار زیادی از سراسر ایالت های آندرا پرادش و کارناتاکا در این عبادتگاه جمع می شوند و بوسیله چوب دست های خود بر سر یکدیگر ضربه می زنند.

پاسخ این سوال بیشتر به خود شما بستگی دارد. با اینکه سالهاست با مصادیق این پدیده زشت مبارزه می شود اما هنوز در نقاط مختلف این کشور خود نمایی می کند. هنوز انداختن حلقه و گوشواره درون بینی در کشور هند مرسوم است. این رسم در میان قبیله هایی همانند مایاها، آفریقایی ها و حتی در قرن بیستم در کشور فرانسه رواج داشته است. در قبیله ودابه همه چیز برعکس است، به جای زنان این مردان هستند که به صورت و بدن خود می رسند و خودشان را آرایش می کنند تا زنان آن ها را پسندیده و به عنوان همسر انتخاب کنند.

قبیله مائوری در اقیانوسیه ساکن بودند و بیشتر به خاطر علاقه وافرشان به خالکوبی شهرت دارند. این مراسم درست از یک روز پس از جشن دیوالی شروع می شود و به جای آورندگان آن نیز باید پنج روز روزه بگیرند. آن هم به دلیل حرکات مداومی است که در ناحیه ناف وجود دارد. کاشت مو جز یکی از عمل های زیبایی است که به دقت و ظرافت خاص پزشک نیاز دارد و زمانی یک نمونه پیوند مو با موفقیت و رضایت کامل انجام می شود که دکتر کاشت مو بهترین متد جراحی را با توجه به شرایط بیمار انتخاب کند.

جهت استفاده از هرگونه دارو جهت کاهش سوزش و تورم پوست سر پس از عمل جراحی کاشت طبیعی مو بهتر است با پزشک خود در کلینیک مشورت نمایید. آزمایشات تعیین شده توسط پزشک باید حتما انجام شوند تا سلامت وضعیت جسمانی مشخص گردد. تاریخچه جراحی کاشت مو با تکامل مداوم از نظر تکنیک ها و فن آوری ها مشخص می شود. بعد از کاشت مو چی بخوریم؟ از آن سال به بعد مراسمی در همین معبد که در ایالت تامیل نالدو واقع شده است برپا می شود که در آن، موبد معبد نارگیل هایی را بر سر عبادت کنندگان این معبد می شکند تا یاد آن واقعه زنده نگه داشته شود.

اگرچه این عمل بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام میشود اما مراجعین کاشت مو تا پایان کار هیچ دردی را حس نخواهند کرد. درد – دردی که منتشر میشود. این نوع پیرسینگ بر روی قسمت بافت نرم پره بینی انجام میشود که در واقع ساده ترین نوع پیرسینگ بینی بوده و بعد از سوراخ کردن، یک نگین و یا حلقه ظریف در درون سوراخ آن قرار می گیرد. این مراسم که بیشتر در ایالت های ماهاراشترا و کارناتاکا انجام می شود قدمتی بیش از هفتصد سال داشته و همواره مورد انتقاد نهاد های دفاع از حقوق کودکان هند قرار گرفته است.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که در گذشته های دور، در کشورهای مختلف جهان مد بوده که مردم سرهای خود را به شکل خربزه حالت دهند. «اوهاگورو»، یک سنت باستانی ژاپنی است که به موجب آن اشخاص دندان های خود را سیاه می کنند. طبق سنت های باستانی، سوراخ کردن گوش و بینی باید پیش از ازدواج زنان انجام بگیرد. به عنوان مثال، بعید است کسی نگران از دست دادن فولیکول های ناحیه سینه خود باشد. البته این رسم دیگر رایج نیست و زنان می توانند به راحتی موهای خود را به همه نشان دهند. نقش مارها در مراسم مذهبی هندو ها بر کسی پنهان نیست.

آنها همچنین با شیر و موش از مارها پذیرایی می کنند! این افراد از گوشت مردگان سوزانده شده تغذیه می کنند و به گفته خودشان با آنها ارتباط برقرار می کنند. جراح معمولاً موها را از پشت یا کنار سر به جلو یا بالای سر منتقل میکند. گوش تا گوش خانمها کنار هم نشستهاند. چینی ها هنوز هم قالب هایی به شکل ناخن و از جنس طلا ساخته و عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید