عجیب ترین رکوردهای گینس ؛ رکوردهایی که باورکردنشان سخت است! – تکراتو

در کلینیک پوست و مو رز شما با پیشرفته ترین روش های کاشت مو و ابرو و نیز تزریق چربی مواجه هستید و می توانید با خیال راحت از خدمات ما بهره ببرید. طلا، کبالت و کرومات نیز سبب بروز حساسیت می شوند. این در حالی است که طلا با بدن بیشتر اشخاص سازگاری دارد و مانند مدلهای دارای نیکل حساسیت پوستی ایجاد نمیکند. برخی از مورخان بر این باورند که مسلمانان کسانی بودند که در طی قرن یازدهم میلادی سنت فریبنده را به هند وارد کردند. ابرو: برای اولین بار در قرن بیستم در اروپا و آمریکای شمالی انجام می شود.

زبان: روشی معمول در مناطقی از آمریکای جنوبی و هند. منشا آن هم آفریقاست و هم هند و آمریکای جنوبی. بسیاری از مردم جهت کاشت به کشور های هم جوار مراجعه میکنند اما با پرداخت هزینه های بسیار زیاد نتیجه دلخواه حاصل نمیگردد و این عمل را میتوان در کلینیک های داخلی در ایران با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر انجام داد. اما خوشبختانه احتمال بروز این عوارض پس از پیرسینگ گوش بسیار اندک است. FUT قدیمی­ترین و متداول­ترین روش کاشت مو است که در آن پس از بی­هوشی یا بی­حسی نواری از پوست پشت سر (که اصطلاحا به آن، بانک مو گفته می­شود) برداشته شده و برای شستوشو و جدا کردن گرافت­ها (قطعه­ای از بافت حاوی فولیکول­های مو برای کاشت) به یک اتاق خاص برده می­شود.

از خوابیدن بر روی ناحیه جراحی باید جدا خودداری شود، بهتر است پوزیشن خوابیدن به صورت طاق باز باشد. در کاشت مو با توجه به نوع روش پیوند، موهای شخص از پشت سر یا ناحیه ای از بدن او برداشته می شود ، سپس با استفاده از میکروسکوپ و لوپ های مخصوص، فولیکول های مو به صورت تک تک با ظرافت جدا می شوند و حسن پیوند موی طبیعی این است که بدن به موهای پیوند زده شده واکنشی نشان نمی دهد. طبق گفته رسانهها این پیادهروی سنتی معمولا در حین برگزاری فستیوال لانترن اجرا میگردد و تاریخی ۲۰۰ ساله دارد.

بلکه بنا به نوع تکنیک به­کاررفته جهت این عمل و شرایط بعد از عمل، زمان حاصل شدن جواب شاید کمی فرق کند ولی این امر معمولا وابسته به اینکه در چه فصلی کاشت مو صورت گرفته، ندارد. ممکن است که در هفتههای دوم یا سوم بعد از کاشت گرافتها به صورت پراکنده رشد کنند و خود را نشان دهند؛ اما معمولا این موها بعد از گذشت یک ماه میریزند. اکثر افرادی که به پیرسینگ علاقه دارند، این پیرسینگ را به عنوان اولین قدم انتخاب می کنند. Follicular Unit Transplantation شاید قدیمیترین روش کاشت موی طبیعی انسان باشد که در حال حاضر جایگاه خود را به روش NFUT داده است.

امروزه بهترین و دائمی ترین روش برای ترمیم و درمان موهای از دست رفته روش کاشت مو است. موهای زنان نقش مهمی در زیبایی صورت و اعتماد به نفس آنها دارند. به خاطر طرحهای مروارید خود به نام “بصره موتی” معروف است ، که یافتن آنها بسیار دشوار است. نام های دیگری که دریافت می کند “nathni” ، “koka” و “laung” است. یکی از عوامل جذابیت پیرسینگ گستره ی انتخابی وسیعی است که پیش روی شما قرار میگیرد و شما میتوانید با انتخاب پیرسینگ های مطلوب خود، میزان خلاقیت و سبک خود را نشان دهید. مثلا سوراخ کردن کنار بیینی برای کاشتن حلقه های طلایی یا روی زبان و سطح دندان برای آویزان کردن جواهرات توپی و چیزهای دیگر کنار ابرو و گونه امروزه خیلی مد شده است .

از طرف دیگر کاشت موی کلینیک صدف تضمینی بوده و با تمام شدن عمل برای شما ضمانتنامهای مادامالعمر صادر خواهد شد. نگین های مارکیز درخشان باعث دو چندان شدن زیبایی پیرسینگ شده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. نگین های مارکیز رنگی درخشان باعث دو چندان شدن زیبایی پیرسینگ شده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. به این ترتیب تبلیغات گسترده و فریبنده باعث سرازیر شدن تعداد زیادی از بیماران میشود ولی تضمینی برای ارائه خدمات مناسب وجود ندارد.

در این کشور بینی نه تنها بخشی از بدن انسان است که برای بو و تنفس ایجاد شده است بلکه ارزش بیشتری دارد. این روش یک جراحی تهاجمی است و به همین دلیل عوارض بیشتری دارد. بیشتر این عفونت ها در سوراخ کردن زبان و ناف می تواند باکتری های کوچک بیماری های هپاتیت B و C را پرورش دهند که در نهایت می توانند منجر به مرگ شوند. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS32 از جنس استیل طلایی دارای پلاکی نگین دار به قطر 1،4 سانتیمتر می باشد و طول کلی آن 2،5 سانتیمتر است.

پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS35 از جنس استیل طلایی دارای نگین مربع کوچک به طول 0،5 سانتیمتر و مربع بزرگ به طول 0،8 سانتیمتر است و طول کلی پیرسینگ 2،3 سانتیمتر می باشد. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS36 از جنس استیل نقره ای دارای پلاکی به شکل لب به ابعاد 1،5 در 0،8 سانتیمتر می باشد. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS40 از جنس استیل نقره ای دارای پلاک نگین دار بلند به ارتفاع کلی 5،8 سانتیمتر می باشد و قطر گل اول 1،5 سانتمیتر، گل دوم 1،2 سانتیمتر و گل کوچک 0،9 سانتیمتر است.

پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS43 از جنس استیل نقره ای دارای پلاک نگین دار بلند به ارتفاع کلی 3،5 سانتیمتر و پلاک درخت به ارتفاع 1 سانتیمتر است. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS44 از جنس استیل نقره ای دارای پلاکی نگین دار به قطر 1 سانتیمتر می باشد. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS54 از جنس استیل نقره ای دارای حلقه ای نگین دار به قطر 1 سانتیمتر می باشد و طول کلی آن 2،4 سانتیمتر است. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS25 از جنس استیل نقره ای دارای پلاکی نگین دار به قطر 1،1 سانتیمتر می باشد و طول کلی آن 2،6 سانتیمتر است.

پیرسینگ در گذشته های خیلی دور در بین برخی از اقوام در نقاط خاصی از دنیا انجام میشده و این کار فقط محدود به گوش نبوده و انها به سوراخ کردن بینی ، لبها ، ناف ، آلت تناسلی و نوک سینه ها هم می پرداختند . این مشکلات میتوانند شامل بیماریهایی نظیر دیابت، بیماریهای هورمونی به خصوص در زنان، عفونتهای مکرر و … این سوراخکاری در هند به نام “nath” معروف است و همچنین به منظور افزایش حس بویایی و محافظت بیشتر در برابر عفونتهای بینی نسبت داده می شود.

اگر پرسش خاصی در مورد هزینه کاشت مو دارید یا تجربه ای در این زمینه داشته اید، خوشحال می شویم که تجربیات خود را از طریق فرم اعلام نظر (دیدگاه) در پایین صفحه زیر نظرات کاربران عزیز سایت برای ما ارسال کنید. «Latkan»: گوشواره کوچک نیم دایره با حاشیه هایی که از پایین نگین آویزان است. بعد از کاشت ممکن است فرد دچار سردرد شود که این یک امر طبیعی است.

هرچند در شرایطی خاص ممکن است پزشک مربوطه، این روش را به بیمار پیشنهاد دهد. فقط عموی مادر عروس یا شوهر می توانند این نگین بینی را به زن بدهند و این داماد است که این سوراخ کردن را از عروس به عنوان نمادی از پایان بکارت خود پاک می کند. این نوع پیرسینگ بین دو چشم و در پل بینی انجام میشود. در بعضی از مناطق هند ، Nath اغلب به عنوان نشانه اتحاد شناخته می شود ، بنابراین با ازدواج یک زن از بین نمی رود. استفاده از زیورآلات زنانه و جواهراتی مانند پابند و دستبند و غیره قدمت بسیار زیادی دارد؛ اما پیرسینگ تنها چند سالی است که به دنیای بین المللی مد وارد شده است و طرفداران خود را دارد، تا پیش از آن این نوع اکسسوری بیشتر در کشورهایی مثل هند مورد استفاده قرار میگرفت.

در مقاله های پیشین در مورد انواع گوشواره ها و قفل های آنها مطالبی منتشر گردید و در این مقاله به انواع پیرسینگ و سوراخ کردن گوش پرداخته ایم. گوشواره ها یکی از انواع زیورآلات می باشند که بوسیله سوراخ کردن گوش مورد استفاده قرار می گیرند.( با استثنا گوشواره های کلیپسی).امروزه استفاده از گوشواره در میان آقایان نیز به چشم میخورد ولی در میان خانم ها رایجتر و مرسوم تر می باشد که در انواع مختلف طراحی و تولید می گردند.

دیدگاهتان را بنویسید