کاشت مو – بالاترین درصد موفقیت پیوند مو با رویش طبیعی 2022 – کلینیک هلیا

مهمترین مشکل این روش، از بین بردن تراکم و گسترهی رویش ریش در صورت است. نکتهی جالب در این مرحله، تفاوت تراکم موهای سر و بدن است. علت این برتری این روش، برداشت سریع و دقیق موهای پیوندی است. به وضوح، از بزرگترین مزیت های روش کاشت مو BHT فراهم شدن امکان کاشت مو برای داوطلبانی بود که تا قبل از آن، نمیتوانستند از این درمان استفاده کنند. یکی دیگر از مشکلات رایج در کاشت موی BHT تفاوت رنگ موهای کاشته شده با موهای طبیعی بدن است.

افراد 25تا60 ساله بهترین کاندید کاشت مو هستند البته افراد مسن سالم هم کاندید مناسبی برای کاشت مو محسوب می شوند زیرا موهای سفید کاشته شده بسیار طبیعی دیده شده و کسی متوجه کاشت موی افراد مسن نمی شود. با این حال از ماه سوم به بعد، میتوانید متوجه عدم یکدستی موهای کاشته خود شوید. نکات جالب توجه: شیسیدو در حال حاضر تا سال 2020 حق عرضه RCH-01 به بازار را در انحصار خود دارد.

اگر فرد بعد از انجام عمل کاشت مو ، به موفقیت کافی در این زمینه نرسد ، دچار کاهش اعتماد بنفس و سرخوردگی می شود . در این روش به دلیل اینکه برداشت فولیکول های مو بصورت یکجا و به سرعت انجام می شود لذا مدت زمان کاشت مو کاهش می یابد. این روش به نسبت روش انتقال فولیکولی زمان بیشتری را میطلبد که در واقع بستگی به تخصص جراح، سرعت برداشت و میزان ریزش دارد. چرا که باعث تحریک منطقه پیوند شده و در روند بهبود تاثیر میگذارد. تا یک ماه پس از کاشت مو از انجام ورزش­های سنگین و پیاده روی بعد از کاشت مو که باعث افزایش تعریق، فشار خون و ضربان قلب می­شوند، خودداری کنید.

که پزشک بر اساس این آزمایش بتواند شناختی درباره خون فرد داشته باشد . اگر از خون و دردسرهای پس از کاشت مو آزار نمی بینید، این روش درمانی با توجه به اینکه حس داشتن یک موی طبیعی همراه با رشد و فرم دهی و از همه مهمتر زنده بودن را بر روی سر دارد بنظر معقول تر برای انتخاب بنظر می رسد ولی اگر می خواهید از دردسر های پیش رویتان در فرایند کاشت مو در امان باشید بهتر است به شیوه هایی مانند ترمیم مو و پروتز مو بسنده کنید. در کاشت مو به روش SUT که به ادعای برخی کلینیک های کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو حال حاضر ایران می باشد، برداشت مو توسط دستگاه انجام می شود.

اما با این حال سایر روش های ترمیم مو هم حتما بررسی کنید. درست است که تکنیک های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد، اما در نهایت ماهیت و کلیت تمامی روش ها یکسان است و تنها موردی که روش ها را از هم متمایز می سازد، نحوه برداشت فولیکول هاست. در این نوع پیرسینگ، از قسمت پائینی بیرونی یکی از پره های بینی وارد شده، از قسمت گوشتی میان بینی عبور کرده و سپس از پره دیگر بینی خارج می گردد. فرآیندی که در آن مو از قسمت پشت و اطراف پوست سر برداشت شده و به ناحیه دریافت کننده و طاس پیوند زده می شود.

باید توجه داشته باشید که انجام کاشت مو در مراکز غیر درمانی بدون حضور پزشک متخصص پوست و مو و جراح کاشت مو به همراه تیم پزشکی با مدارک درمانی غیر مجاز و خطرناک می باشد. پس از آن تکنسین یا جراح به وسیله میکروسکوپ فولیکولهای پیوندی را از سایر الیاف جدا کرده و آنهایی که سالم و قابل رشد هستند را به ناحیه دریافتی، پیوند میزند. در این روش آسیب کمتری به فولیکولهای مو وارد میشود. دلیل این موضوع، آن است که فولیکول های ناحیه ریش نسبت به دیگر موهای بدن، از بیشترین شباهت با فولیکولهای موی سر بهره میبرند.

این نوع پیرسینگ فقط به افرادی توصیه میشود که سابقه پیرسینگ زیادی در دیگر اعضای بدنشان دارند و با مشکلات آن آشنا هستند. این بدین معناست که خانمها دارای بانک موی خوبی نبوده و مناسب پیوند و کاشت نیستند و امکان کاشت مو بدون بانک مو یا با بانک موی ضعیف برای آنها امکان توصیه نمیشود. با دقت در این مقاله میتوانید شرایط خود را بسنجید و برای کاشت مو تصمیم لازم را بگیرید. این روش کمترین میزان عوارض و معایب را نسبت به سایر روشها دارا بوده و درصد موفقیت بالایی در سالهای اخیر کسب کرده ­است. بهترین راه برای یافتن بهترین مرکز کاشت مو این است که به جای توجه به تبلیغات فریبنده و پر رنگ و لعاب مراکز مختلف، از افرادی که قبلا به این مراکز مراجعه کرده و سابقهی استفاده از خدمات آن را دارند، پرس و جو کنید.

کاشت مو روش sut بهترین،جدید ترین و پر مخاطب ترین روش در تمام دنیا انتخاب شده است و روشی صد در صد تضمینی و کاربردی شناخته شده است.این روش ،روش تکامل یافته ی روش هی قبلی می باشد و کامل ترین و بهترین روش در کاشت موی طبیعی میباشد. اما تنها تعداد کمی از بانوان در بخش افراد صلاحیت دار برای انجام این عمل قرار می گیرند. نتایج کاشت مو به روش BHT در صورت موفقیت، پس از مدتی بسیار طبیعی به نظر آمده و از موهای طبیعی سر قابل تشخیص نخواهند بود. در واقع، BHT مخفف عبارت Body Hair Transplantation بوده و از نظر فناوری پزشکی، تنها تفاوت کاشت مو به روش BHT با کاشت موی FIT تنها در ناحیهی اهداکنندهی فولیکول است.

مهمترین عامل تعیین کننده هزینه در این درمان، وسعت طاسی سر شما و روش انتخابی شما برای درمان است. مهمترین مزیت کاشت مو این است که نهایتا در چند جلسه و در یک پروسه زمانی 6 تا 9 ماهه میتواند مشکل طاسی سر را برای یک عمر حل کند. پس از یک دوره کامل رشد مو از ۹ ماه، نتیجه نهایی قابل مشاهده است. در نتیجه، در روش FUE پزشکان می نوانند برای برداشت مو ناحیه اهدا کننده بیشتری را داشته باشند. این کلینیک که در مرکز شهر تهران قرار دارد با 14 سال سابقه هم کیفیت کار خوبی ارائه می کند و هم اینکه کاملا به مشتریان احترام می گذارد.

در مجموع عمل کاشت مو را با تمام دردسرهایش میتوان یک درمان موفق و قابل اطمینان توصیف کرد. البته برداشت از ریش برای کاشت مو معایبی را نیز با خود به همراه دارد. موهای ناحیه ی صورت و محاسن، خصوصا ریش بهترین گزینه برای پیوند مو به سر هستند. بهترین روشی که بفهمید ویژگی­های ذکرشده را دارید یا خیر، مشاوره با پزشک متخصص پوست و مو و کاشت مو است که معمولا به صورت رایگان انجام می­شود. هرچند با بروز هرگونه مشکل بهتر است تا با پزشک خود مشورت کنید. در نتیجه بهتر است با سالمترین شرایط جسمانی، انجام شود.

بنابراین حتما قبل از اقدام به کاشت مو با یک مشاور در این زمینه مشورت کنید شاید بهتر باشد از سایر روش های ترمیم مو استفاده کنید. این جراحی در اتاق عمل جراحی و تحت بیهوشی موضعی، انجام میگیرد. گاهی اوقات کسانی که داوطلب کاشت مو هستند، برای انجام این جراحی از شرایط لازم برخوردار نیستند. کسانی که طاسی بسیار گستردهای دارند. جابجایی فلز به سطح پوست: اغلب فلزات نصب شده در نواحی سطحی شکم تمایل دارند به سمت سطح پوست حرکت کنند.

البته عوامل مهم دیگری در سن مناسب برای کاشت نیز تاثیر دارند که باید با پزشک معتمد مشورت کنید. در گام بعدی از مراحل کاشت مو باید یک کلینیک مناسب برای کاشت مو انتخاب کنید. دکتر محمد علی نیلفروش زاده در کلینیک پیوند موی جردن فعالیت می کند. پیرسینگ فیک مغناطیسی :این نوع از پیرسینگ ها به کمک نیروی آهنربایی به بدن متصل می شوند. اجازه دهید این پنبهها ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی چشمهایتان بمانند. به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت غذا و نوشیدنیهای خیلی گرم نخورید. هنگام کاشت مو به روش BHT باید به یک سری نکات اهمیت داده شود تا نتایج ایده آل تری حاصل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید