کاشت مو: 15 نکته مهم قبل از کاشت مو طبیعی

حدود ۲ تا ۵ روز پس از پیوند کاشت مو، می توان فعالیت های سبک مانند قدم زدن آهسته و فعالیت های روزمره را از سر گرفت، اما از خم شدن یا سرپا بودن طولانی مدت بپرهیزید. بهتر است تا چند روز محل عمل را به کسی نشان ندهید شاید موهای پیوند شده و خون خشک شده برای آنها خوشایند نباشد و باعث شود تا آنها نسبت به نتیجه عمل عجولانه قضاوت کنند و همچنین تاثیر منفی در روحیه شما بگذارد. حقیقت این است که بهترین روش کاشت مو برای همه افراد یکسان نیست و با توجه به شرایط هر فرد ممکن است متفاوت باشد.

به همین دلیل گاهی اوقات ممکن است کسانی که این روش کاشت مو را انتخاب کردهاند، از بابت نتایجی که مشاهده میکنند نگران باشند. یکی از سوالات رایج درباره عمل کاشت مو این است که پس از پیوند مو، چقدر طول می کشد تا به نتیجه دلخواه برسند. توصیه ما این است که برای انتخاب بهترین روش کاشت مو با پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا با پاسخ به سوالاتی مانند اینکه میزان طاسی شما چقدر است؟ بدن نیز به این موها واکنشی نشان نمی دهد و در واقع حسن پیوند موی طبیعی همین است.

در واقع اگر کاشت مو غیر اصولی انجام شود یا پروتکلهای بهداشتی لازم رعایت نشوند، عواقب احتمالی زیادی در انتظار متقاضیان خواهد بود. در واقع شما با پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ کل میتوانید از خدمات صدف به صورت تمام و کمال بهره ببرید. با توجه به نظر متخصصان برای بهبودی کامل سوراخ ابرو به 3 تا 4 ماه نیاز است. بنابراین، شما باید در انتخاب یک کلینیک درمانی مناسب، دقت زیادی داشته باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید. یکی از مهمترین ویژگیهای یک کلینیک مناسب، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت است. پس بهترين سن سوراخ كردن گوش نوزاد بعد از ۶ ماهگی است.

همه شرکت کنندگان در گروه PRP پس از ۶ ماه بیش از ۷۵ درصد رشد مجدد مو داشتند. آنها نسبت به گروهی که درمان PRP را دریافت نکردند، پیشرفت سریع تری در تراکم مو و بهبود پوست داشتند. هنگام بارداری، باید از انجام هر گونه پیرسینگ خودداری کرد، زیرا میتواند خطرات زیادی را برای جنین به دنبال داشته باشد. مزیت این روش نسبت به سایر روشها این است که میتوان تا ۳ برایر تار مو ایجاد کرد و یکی از بهترین تکنیکهای کاشت مو با تراکم بالا به حساب میآید، همانطور که گفتیم در این روش هیچ گونه عمل جراحی انجام نمی شود و در نتیجه درد و خونریزی وجود نخواهد داشت و مشکلاتی مانند به جا ماندن جای زخمها یا موارد اینچنینی وجود نخواهد داشت.

هر گونه اشتباه یا کوتاهی که از طرف پرسنل و پزشکان سر زده باشد به طور کامل جبران شده و این ضمانت محدودیت زمانی ندارد و در ادامه جهت راحتی حال مشتریان به خصوص در شرایط سخت اقتصادی امروزی، کاشت مو اقساطی هم انجام میشود. دقیقتر شدن زاویه کاشت به دلیل استفاده از قلم چوی. بلکه کلینیک کاشت مو در عمل هم باید به استانداردهای وزارت بهداشت عمل کند. سوراخ کردن بدن شامل ورود به غشای مخاطی یا پوست سطحی عضو مربوطه است که می تواند فرد را در معرض ابتلا به بیماری های باکتریایی قرار دهد. برای باز کردن این پیچ، پوشیدن دستکش یا در دست گرفتن گاز استریل به کنترل راحت این جسم کوچک، لغزنده و نرم کمک می کند.

با این حال، شاید خیلی از افراد دوست نداشته باشند که از این ناحیه به عنوان بانک مو استفاده کنند. به طور کلی، هنگامی که عمل خونرسانی به این پیوندها، توسط بدن شروع می شود ممکن است چندین بار موها تازه رشد کرده و ریزش کنند. پیرسینگ نوک پستان ها به علت حساس بودن نوک پستان ها بسیار نیاز به دقت دارد و فردی که عمل سوراخ کردن را انجام می دهد باید از آناتومی نوک پستان ها اطلاعات کافی داشته باشد.

«جف ساندرز»، یکی از کارشناسان سوراخ کردن بدن برای استفاده طلا و جواهر میگوید: «درد این کار همانند این است که شما زیر ابروهای خود را وکس کنید. برای آشنایی با روشهای سفارش آنلاین طلا از گالری پرسته، میتوانید به صفحه نحوه سفارش و پرداخت این وبسایت مراجعه کنید. میزان برداشت از ناحیه ای از سطح سر که اصطلاحا ناحیه دهنده مو می گویند تا حدی مجاز است که به این ناحیه از سر آسیبی نرسد و پوست تحمل آن مدار برداشت را داشته باشد و بعد از برداشت ظاهر پوست آن ناحیه بدشکل و بد فرم نشود.

علاوه بر آن شنای حرفه ای و انجام حرکات آن جزو فعالیت های سنگین محسوب شده و انرژی زیادی از شما می گیرد که بهتر است یک تا دو ماه از آن بپرهیزید. علاوه بر کلر، وجود آلودگی های احتمالی مانند قارچ ها و … علاوه بر این از شرایط سخت اقتصادی و عدم توانایی بعضی از اقشار برای پرداخت هزینههای کاشت مو به صورت یکجا آگاهیم و به همین خاطر طرحهای ویژهای از جمله کاشت مو اقساطی در تهران با شرایط ویژه را پیش روی شما قرار دادهایم.

به نقل از سایت medihairtransplant مهم ترین و حساس ترین نکته در پروسه کاشت مو انتخاب جراح است، زیرا تبحر، دقت و توانایی پزشک متخصص جراحی که شما برای ترمیم موهای خود انتخاب می نمایید می تواند در طبیعی شدن نتایج حاصل از جراحی و میزان پر بودن موها تاثیر گذار باشد و این موها تمام طول عمر شما با شما خواهند بود و بر ظاهر شما تاثیر خواهند گذاشت. البته تمامی این مسائل پس انجام عمل ، از سوی پزشک برای شما تشریح و توضیح داده می شود و جای هیچ نگرانی نیست.

با این وجود به نظر میرسد که روش SUT به دلیل آنکه بدون عمل جراحی، خونریزی و عوارض خاصی انجام میشود، یکی از مناسبترین راههای پیش روی افراد برای کاشت مو است. روشهای دیگری نیز برای ترمیم مو در بازارهای جهانی وجود دارد که به مراتب عوارض کمتری نسبت به کاشت مو دارد، در هوپومگ با مزایا و معایب هر یک از این روش ها میتوانید آشنا شوید تا بهترین روش ترمیم مو را برای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید