چگونه مدرک ICDL بگیرم

 اگر این سوال تو ذهنتون هست به دنیای دیجیتال خوش آمدید! آیا می‌خواهید مهارت‌های کامپیوتری خود ر

توسط مدیر سایت در 6 دی 1402

 اگر این سوال تو ذهنتون هست به دنیای دیجیتال خوش آمدید! آیا می‌خواهید مهارت‌های کامپیوتری خود را به سطحی بالاتر برسانید و مدرکی بین‌المللی در اختیار داشته باشید؟ همین حالا فرصتی بی‌نظیر را برای شما فراهم کرده‌ایم.

دوره آموزشی ICDL (مجوز بین‌المللی رانندگی رایانه) در شهر تبریز، در آموزشگاه آپادانا برگزار می‌شود. با شرکت در این دوره، مهارت‌های لازم برای کار با رایانه و برنامه‌های آفیس را فرا خواهید گرفت و در آزمون بین‌المللی آی سی دی ال شرکت نموده و مدرک معتبری دریافت خواهید کردآموزش کامپیوتر در تبریز.

آموزشگاه آپادانا با اساتید با تجربه و کارآزموده و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین آموزشی، به شما این امکان را می‌دهد تا با سرعت و سهولت بیشتری مهارت‌های لازم را فرا بگیرید.

مهارت های هفتگانه Icdl چیست؟

توانایی کار با کامپیوتر و داشتن مهارت های کامپیوتری یکی از ملزومات هر فردی است که خواهان شغل و حرفه ای مناسب با توانایی هایش است. در گذشته تحصیل در دانشگاه و صرفا داشتن مدرکی معتبر از دانشگاه و تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر، عاملی مهم در موفقیت های فردی محسوب می شد، اما در سال های اخیر تحصیلات جای خود را به داشتن انواع مهارت های فردی داده و داشتن مهارت و تخصص اولویت پیدا کرده است.

از این روی بسیاری از موسسات و آموزشگاه ها نظیر آموزشگاه آپادانا  اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش icdl  در تبریز  برای متقاضیان نموده و افرادی که به دنبال کسب مهارت های مختلف هستند در این موسسات ثبت نام کرده و دوره مورد نظر خود را می گذرانند. یکی از مهمترین دوره های مهارتی، دوره مدرک icdl بوده که در سال های اخیر در موسسات بسیاری برگزار شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است(آموزش کامپیوتر در تبریز).

مهارت های هفتگانه ICDL (International Computer Driving Licence) شامل مفاهیم ابتدایی در فناوری اطلاعات، ویندوز، اینترنت و پست الکترونیک، نرم افزارهای آفیس شامل Word، Excel، Access، Powerpoint است.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن